Inschrijfdata wedstrijden 2019

Voor organisatoren: klik hier om een inschrijfdatum van je wedstrijd door te geven.
Wil je meedoen aan een wedstrijd? Hieronder de mogelijkheden om je voor een wedstrijd aan te melden om deel te nemen.
datum
tijd

lokatie/methode

wedstrijd
za 29 december
19:00
Nieuwe Steeg in Herwijnen (standaardklassen, tot 20:30 uur)
25
vr 18 januari
20:00
Grondwerken Rudy Martens, Sluiskensweg 4a in Meer (B)
15
vr 18 januari
20:00
Hoevelakenseweg 1a in Nijkerkerveen (tot 21:30 uur)
20
tot 1 februari
nvt
Via internetsite
0
vr 1 februari
20:00
Provincialeweg 96 in Oosteind
20
vr 1 februari
20:30
Zaal Thetalia, Zuidlaan in Zwalm (B)
10
vr 15 februari
20:00
Dorpshuis Op Moer, Raadhuisstraat 40 in Moerkapelle (tot 21:30)
20
vr 15 februari
20:00
Het Wapen van Schijf in Schijf
15
vr 22 februari
20:00
Jules van Hasseltweg 3 in Kamperveen (tot 22:00)
25
do 28 februari
20:00
Snackbar Het Oude Raedthuys in Cothen
20
di 5 maart
20:00
Het Witte Paard, Edeseweg 101 in Wekerom
25
wo 6 maart
20:00
Rietveldseweg 31 in Culemborg (standaardklassen)
25/35
ma 11 maart
19:00
Per e-mail
20
tot 15 maart
nvt
Via internetsite (sportklassen)
0
vr 15 maart
20:30
Nieuwstadweg 1-A in Daarle
25
do 21 maart
20:00
Marktstraat 23 in Scherpenzeel
20
vr 22 maart
20:00
Elshof 19-A in Elshof
17,5
ma 25 maart
19:00
Dorpshuis De Snikke in Fort
20
vr 29 maart
20:00
Nedereindseweg 521-A in Utrecht
20
vr 29 maart
20:00
Zaal Dijk, Korteveldseweg 3 in Lemele
17,5
tot 31 maart
nvt
Via internetsite
17
zo 31 maart
18:30
Klinket, Sasputsestraat 14 in Schoondijke
15
ma 1 april
19:00
Brasserie Valentijn, Molenhoefstraat 44 in Udenhout
17,5
vr 5 april
19:30
De Triangel, Benedeneind Noordzijde 468-B in Benschop
20
tot 6 april
nvt
Via internetsite
17
di 9 april
20:00
Dorpshuis in Erichem
20
vr 12 april
20:00
Café Halfweg, Oldenzaalsestraat 1045 in Lonneker
20
vr 26 april
20:00
Radio Valencia, Gaarshof 5 in Meer (B)
15
tot 3 mei
nvt
Via internetsite
25
tot 4 mei
nvt
Via internetsite
17,5
tot 4 mei
nvt
Via internetsite
15
tot 10 mei
nvt
Via internetsite
22,5
tot 11 mei
nvt
Via internetsite
20
tot 12 mei
nvt
Via internetsite
20
tot 18 mei
nvt
Via internetsite
20/25
tot 16 mei
nvt
Via internetsite
20
vr 17 mei
20:00
Cafe Het Haventje, Provincialeweg 125 in Sebaldeburen
20
tot 23 mei
nvt
Telefonisch
20
tot 23 mei
nvt
Via internetsite
20,29
do 23 mei
20:00
Café Floor, Dorpstraat 36 in Lunteren
20
tot 24 mei
nvt
Via internetsite
25
vr 7 juni
20:00
Sint Janstraat 21 in Hoeven
20
di 11 juni
20:00
Wim Oskam Fruit, Werkhovenseweg in Werkhoven (standaard)
20
wo 12 juni
20:00
Café De Olde Molle, Diepenheimseweg 21 in Neede
20/25
do 13 juni
20:00
SandSienBar, Paardenmelkerij Sand, Voshaarsweg 15 in Harbrinkhoek
25
tot 15 juni
nvt
Via internetsite
10
tot 25 juni
nvt
Via internetsite
20
do 27 juni
19:30
Dorpsstraat 28 in Meeuwen (standaard)
20
tot 1 juli
nvt
Per e-mail of telefonisch (sportklassen)
0
vr 12 juli
19:30
Cafe Zalen Donkenhof, Roosendaalsestraat 61 in Wouw
23
do 18 juli
19:30
Cafetaria 't Veer, De Heuvel in Rijswijk (Gld)
15
tot 19 juli
nvt
Per e-mail (sport en super-sport vanaf 1 juni)
0
tot 28 juli
nvt
Via internetsite
20
tot 3 augustus
nvt
Via internetsite (sportklassen)
0
tot 19 augustus
nvt
Via internetsite
17,5
tot 24 augustus
nvt
Via internetsite (vanaf 1 juni)
20