Wedstrijdkalender 2020:

Voor organisatoren: Klik hier om je wedstrijd of inschrijfdatum door te geven.

datum
start
plaats
sleepwagen(s)
vrijdag 7 februari
18:00
NTTO indoor
zaterdag 8 februari
11:00
18:00
NTTO indoor
zaterdag 29 februari
10:00
Meer (B)
Black Fury Junior, Omnipull, Blue Fox
zaterdag 25 april
zondag 26 april
17:00
10:00
Buurman & Buurman, Trekkerspoor
zondag 26 april
10:00
Hyproslee, Big Benz
zaterdag 16 mei
zondag 17 mei
19:00
9:00
Blue Fox, Brutus
Blue Fox, Brutus, Stille Wille
zondag 24 mei
11:00
Black Fury, Omnipull
vrijdag 29 mei
18:00
Next Mission, Stille Wille
zondag 31 mei
9:00
Blue Fox, Brutus
maandag 1 juni
10:00
Black Fury
vrijdag 5 juni
19:30
Hyproslee
vrijdag 5 juni
zaterdag 6 juni
18:00
12:00
NTTO
zaterdag 6 juni
9:00
Hyproslee, Python, G-Force
zaterdag 6 juni
9:00
Brutus
zondag 7 juni
9:00
Next Mission, Stille Wille
zondag 7 juni
13:00
Tielt (B)
Black Fury Junior
vrijdag 12 juni
zaterdag 13 juni
19:00
14:00
NTTO
zaterdag 13 juni
9:00
ForFarmers, Down Under
zaterdag 13 juni
zondag 14 juni
18:00
9:00
Blue Fox, Hyproslee
Blue Fox, Brutus, Hyproslee
vrijdag 19 juni
zaterdag 20 juni
18:00
16:00
Black Fury, Simply the Best
vrijdag 19 juni
zaterdag 20 juni
zondag 21 juni
18:30
14:30
11:30
Hyproslee, Big Benz
NTTO
NTTO
zaterdag 20 juni
12:00
ForFarmers
zondag 21 juni
8:30
ForFarmers
zondag 21 juni
9:30
Balance of Power
zondag 21 juni
10:00
Zemst (B)
BTTO
vrijdag 26 juni
zaterdag 27 juni
18:00
9:00
Power Breaker, Stille Wille
vrijdag 26 juni
zaterdag 27 juni
18:00
17:00
Black Fury, Black Fury Junior
vrijdag 26 juni
zaterdag 27 juni
19:00
10:00
Daarle
Buurman & Buurman, Next Mission
zaterdag 27 juni
13:00
ForFarmers
zaterdag 27 juni
15:00
NTTO
zaterdag 27 juni
zondag 28 juni
12:00
12:30
Hyproslee
NTTO
zondag 28 juni
10:00
Rollegem-Kapelle (B)
Omnipull
vrijdag 3 juli
16:30
NTTO
zaterdag 4 juli
10:00
Simply the Best
zaterdag 4 juli
11:00
NTTO
zaterdag 4 juli
12:00
Next Mission
zaterdag 4 juli
12:00
Hyproslee, Blue Fox
zaterdag 4 juli
13:00
ForFarmers
zaterdag 4 juli
15:00
NTTO
zaterdag 4 juli
zondag 5 juli
10:00
10:00
Python
zaterdag 4 juli
zondag 5 juli
18:00
9:30
Buurman & Buurman, Stille Wille
zaterdag 4 juli
zondag 5 juli
19:00
9:00
Black Fury, Omnipull
zaterdag 4 juli
zondag 5 juli
19:00
9:00
Blue Fox, Brutus
Blue Fox, Brutus, Popeye
zaterdag 4 juli
zondag 5 juli
19:00
9:00
Zwalm (B)
G-Force
donderdag 9 juli
vrijdag 10 juli
zaterdag 11 juli
18:00
18:00
15:00
Simply the Best, Down Under
NTTO
NTTO
vrijdag 10 juli
zaterdag 11 juli
18:00
9:00
Stille Wille
zaterdag 11 juli
8:30
ForFarmers
zaterdag 11 juli
13:00
Black Fury
zaterdag 11 juli
zondag 12 juli
18:00
9:00
Hyproslee, Blue Fox
Hyproslee, Blue Fox, Brutus
zaterdag 11 juli
zondag 12 juli
18:00
9:30
Trekkerspoor
zondag 12 juli
9:00
Next Mission, Buurman & Buurman
zondag 12 juli
9:30
Balance of Power
zondag 12 juli
10:00
Black Fury
zondag 12 juli
10:00
BTTO-NTTO
zondag 12 juli
10:00
Leidschendam
G-Force
vrijdag 17 juli
16:30
Simply the Best
zaterdag 18 juli
11:00
ForFarmers
zaterdag 18 juli
13:00
NTTO
zaterdag 18 juli
17:00
Bogaarden (B)
BTTO
zaterdag 18 juli
zondag 19 juli
18:00
8:30
Black Fury Junior, Hyproslee
zondag 19 juli
10:00
Zarren (B)
Omnipull
zondag 19 juli
10:00
Black Fury
zaterdag 25 juli
12:00
Blue Fox, Brutus
zaterdag 25 juli
12:30
Buurman & Buurman, Next Mission
zaterdag 25 juli
13:00
NTTO
zaterdag 25 juli
zondag 26 juli
10:00
10:00
Power Breaker
zaterdag 25 juli
zondag 26 juli
18:00
9:30
Hyproslee, Black Fury Junior
zondag 26 juli
9:00
Buurman & Buurman, Balance of Power
zondag 26 juli
9:00
Next Mission, G-Force, Stille Wille
zondag 26 juli
10:00
NTTO
zondag 26 juli
10:00
Lichtervelde (B)
Black Fury
vrijdag 31 juli
10:00
Buurman & Buurman, Blue Turtle
vrijdag 31 juli
11:30
Next Mission
vrijdag 31 juli
14:00
Black Fury, Stille Wille
vrijdag 31 juli
zaterdag 1 augustus
18:00
9:30
Buurman & Buurman, Simply the Best
vrijdag 31 juli
zaterdag 1 augustus
18:00
17:00
NTTO
zaterdag 1 augustus
8:30
19:00
Python, Next Mission, Big Benz
NTTO
zondag 2 augustus
8:00
Brutus, Blue Fox, G-Force
zondag 2 augustus
10:00
Black Fury, Black Fury Junior, Omnipull
zondag 2 augustus
10:00
Next Mission
vrijdag 7 augustus
zaterdag 8 augustus
17:00
14:00
NTTO
Hyproslee, Big Benz
vrijdag 7 augustus
zaterdag 8 augustus
17:30
9:00
Buurman & Buurman, Next Mission
vrijdag 7 augustus
zaterdag 8 augustus
19:30
14:00
Hyproslee, Power Breaker
NTTO
vrijdag 7 augustus
zaterdag 8 augustus
18:00
10:00
Next Mission
zaterdag 8 augustus
9:30
Simply the Best, Stille Wille
zaterdag 8 augustus
9:30
Balance of Power
zaterdag 8 augustus
zondag 9 augustus
18:00
8:30
Black Fury
Black Fury, Black Fury Junior
zaterdag 8 augustus
zondag 9 augustus
18:00
9:00
ForFarmers
zondag 9 augustus
10:00
Buurman & Buurman, Balance of Power
vrijdag 14 augustus
zaterdag 15 augustus
17:30
14:00
NTTO
vrijdag 14 augustus
zaterdag 15 augustus
19:00
12:00
ForFarmers
zaterdag 15 augustus
9:00
Simply the Best, Stille Wille
zaterdag 15 augustus
12:00
BTTO-NTTO
zondag 16 augustus
9:00
Blue Fox, Brutus
zondag 16 augustus
10:00
Wortegem-Petegem (B)
BTTO
zondag 16 augustus
11:00
Hyproslee, G-Force
vrijdag 21 augustus
zaterdag 22 augustus
19:00
10:00
Hyproslee, Simply the Best
Hyproslee, Simply the Best, Stille Wille
zaterdag 22 augustus
11:00
nnb
zaterdag 22 augustus
zondag 23 augustus
15:00
12:00
NTTO
zaterdag 22 augustus
zondag 23 augustus
19:30
9:00
Next Mission, Stille Wille
zondag 23 augustus
9:30
Assenede (B)
Black Fury, Omnipull
vrijdag 28 augustus
zaterdag 29 augustus
19:00
9:30
Black Fury
Blue Fox, Black Fury
vrijdag 28 augustus
zaterdag 29 augustus
19:00
16:00
Next Mission
zaterdag 29 augustus
9:00
ForFarmers
zaterdag 29 augustus
12:00
Hyproslee, Blue Turtle
zaterdag 29 augustus
13:00
G-Force, Brutus
zaterdag 29 augustus
zondag 30 augustus
17:00
13:00
NTTO
Power Breaker, Blue Fox
zondag 30 augustus
10:00
Damme (B)
Black Fury Junior
zondag 30 augustus
10:00
Wijtschate (B)
Black Fury, Omnipull
zondag 30 augustus
10:00
Bastenaken (B)
G-Force
zondag 30 augustus
10:30
Hyproslee
vrijdag 4 september
17:00
Down Under, Stille Wille
vrijdag 4 september
zaterdag 5 september
18:30
10:00
ForFarmers, Simply the Best
vrijdag 4 september
zaterdag 5 september
19:00
9:00
Hyproslee, Black Fury
Hyproslee, Python, Omnipull
vrijdag 4 september
zaterdag 5 september
19:00
16:00
NTTO
zaterdag 5 september
9:00
Brutus
zaterdag 5 september
10:00
Blue Turtle
zaterdag 5 september
10:00
Saasveld
Buurman & Buurman
zaterdag 5 september
12:00
Black Fury, Black Fury Junior
zaterdag 5 september
12:00
Down Under
zondag 6 september
8:30
Blue Fox, Brutus
zondag 6 september
10:00
Chimay (B)
Omnipull
zondag 6 september
10:00
Next Mission, Blue Turtle
zondag 6 september
11:00
Braine-le-Comte (B)
Black Fury, Stille Wille
zaterdag 12 september
9:30
Simply the Best, Trekkerspoor
zaterdag 12 september
zondag 13 september
18:00
9:30
Buurman & Buurman
Buurman & Buurman, Trekkerspoor
zaterdag 12 september
zondag 13 september
18:30
10:30
Hyproslee
Hyproslee, G-Force
zaterdag 12 september
zondag 13 september
19:00
10:00
Ortho (B)
Blue Fox
zondag 13 september
8:00
Power Breaker, ForFarmers
zondag 13 september
9:00
Brutus
zondag 13 september
10:00
Lierde (B)
Black Fury Junior
zondag 13 september
10:00
Omnipull
zondag 13 september
10:00
Meulebeke (B)
Black Fury
vrijdag 18 september
zaterdag 19 september
17:00
11:00
NTTO NK Trucks
NTTO NK Farmstock
zaterdag 19 september
13:00
Power Breaker, Stille Wille
zaterdag 19 september
14:00
Buurman & Buurman
zaterdag 19 september
zondag 20 september
19:00
9:00
Blue Fox, Brutus
zondag 20 september
10:00
Assesse (B)
G-Force
vrijdag 25 september
zaterdag 26 september
17:00
14:00
NTTO
zondag 27 september
9:00
Blue Fox, Brutus
zondag 27 september
10:00
Waremme (B)
G-Force
zondag 27 september
10:00
Melsele (B)
BTTO (Belgisch Kampioenschap)
zaterdag 3 oktober
zondag 4 oktober
13:00
9:00
Hyproslee, ForFarmers
Hyproslee, Stille Wille
zaterdag 24 oktober
19:00
Blue Fox
dinsdag 29 december
9:00
Hyproslee, Blue Fox

Voor organisatoren: Klik hier om je wedstrijd of inschrijfdatum door te geven.