Wedstrijdkalender 2019:

Voor organisatoren: Klik hier om je wedstrijd of inschrijfdatum door te geven.

datum
start
plaats
sleepwagen(s)
vrijdag 8 februari
18:00
NTTO indoor Farmstock
zaterdag 9 februari
11:00
18:00
NTTO indoor internationaal
zaterdag 23 februari
10:00
Meer (B)
Black Fury Junior, Blue Fox, G-Force
zaterdag 16 maart
12:00
19:00
NTTO indoor internationaal
zondag 17 maart
9:30
ForFarmers, Hyproslee, Blue Fox, Brutus
zondag 24 maart
9:00
Zwalm (B)
G-Force, Black Fury
vrijdag 29 maart
zaterdag 30 maart
17:00
13:00
NTTO indoor Farmstock + Trucks
vrijdag 5 april
18:30
Oosterwolde (Gld)
Buurman & Buurman, Stille Wille
zaterdag 6 april
11:00
Simply the Best, Down Under
zondag 7 april
11:00
Next Mission, Stille Wille
vrijdag 12 april
18:00
Next Mission, Stille Wille
vrijdag 12 april
zaterdag 13 april
19:00
9:00
ForFarmers, Down Under
vrijdag 12 april
zaterdag 13 april
19:00
10:00
Hyproslee, Simply the Best
Hyproslee, Simply the Best, Stille Wille
zaterdag 13 april
zondag 14 april
19:00
9:00
Black Fury, Black Fury Junior
Black Fury, Black Fury Junior, Stille Wille
zaterdag 13 april
zondag 14 april
18:00
9:00
Blue Fox, Brutus
zondag 14 april
10:30
Hyproslee, Big Benz
zaterdag 20 april
10:00
Next Mission
zaterdag 20 april
13:00
NTTO
maandag 22 april
10:00
ForFarmers, Stille Wille
zaterdag 27 april
9:30
Hyproslee, Next Mission
zaterdag 27 april
10:00
NTTO
zaterdag 27 april
18:00
Black Fury Junior
zaterdag 4 mei
14:30
NTTO
zondag 5 mei
9:30
Saasveld
Buurman & Buurman, Balance of Power
vrijdag 10 mei
zaterdag 11 mei
18:30
11:00
NTTO
Brutus
zaterdag 11 mei
10:00
Next Mission
zaterdag 11 mei
14:30
NTTO
zaterdag 11 mei
zondag 12 mei
19:00
9:00
Hyproslee, Black Fury
Blue Fox, Black Fury
zondag 12 mei
10:00
Hyproslee
vrijdag 17 mei
16:30
NTTO
zaterdag 18 mei
9:00
Simply the Best, Stille Wille
vrijdag 17 mei
zaterdag 18 mei
19:30
10:00
NTTO
Black Fury, Black Fury Junior
zaterdag 18 mei
15:00
NTTO
zaterdag 18 mei
zondag 19 mei
18:00
9:30
ForFarmers, Hyproslee
zaterdag 18 mei
zondag 19 mei
18:00
11:00
Next Mission
zaterdag 18 mei
zondag 19 mei
19:00
9:00
Blue Fox, Brutus
Blue Fox, Brutus, Stille Wille
zondag 19 mei
10:30
Trekkerspoor
zondag 19 mei
11:00
Black Fury, Black Fury Junior
vrijdag 24 mei
zaterdag 25 mei
18:00
16:00
NTTO
zaterdag 25 mei
8:30
Power Breaker, Stille Wille, Python
zaterdag 25 mei
11:00
Buurman & Buurman, Balance of Power
zaterdag 25 mei
zondag 26 mei
15:00
9:00
Next Mission, Hyproslee, Omnipull
Next Mission, Hyproslee, Blue Fox, Omnipull
zondag 26 mei
9:00
Brutus
zondag 26 mei
9:30
Fort
ForFarmers, Stille Wille
donderdag 30 mei
9:00
Hyproslee, Power Breaker, Brutus
donderdag 30 mei
9:30
Buurman & Buurman, Next Mission
vrijdag 31 mei
14:30
Holten
Buurman & Buurman
vrijdag 31 mei
zaterdag 1 juni
17:00
13:00
Erichem
NTTO
vrijdag 31 mei
zaterdag 1 juni
17:00
11:00
Hyproslee, Down Under
zaterdag 1 juni
9:00
G-Force, Black Fury
zaterdag 1 juni
9:00
Stille Wille
zaterdag 1 juni
9:00
Brutus
zaterdag 1 juni
14:30
Next Mission
zaterdag 1 juni
zondag 2 juni
18:00
10:00
nnb
zondag 2 juni
9:00
Next Mission, Stille Wille
zondag 2 juni
10:00
ForFarmers, Buurman & Buurman
zondag 2 juni
13:00
Tielt (B)
Black Fury Junior
vrijdag 7 juni
19:30
Hyproslee
vrijdag 7 juni
zaterdag 8 juni
19:00
14:00
NTTO
zaterdag 8 juni
zondag 9 juni
18:00
9:00
Blue Fox
Blue Fox, Hyproslee
zondag 9 juni
9:00
Black Fury, G-Force
zondag 9 juni
9:00
Brutus, Black Fury Junior
zondag 9 juni
10:00
ForFarmers, Next Mission, Stille Wille
maandag 10 juni
9:00
Next Mission, Stille Wille
maandag 10 juni
9:00
ForFarmers, Python
maandag 10 juni
9:00
Power Breaker, Blue Turtle
maandag 10 juni
9:00
Buurman & Buurman, Balance of Power
maandag 10 juni
10:00
Black Fury
vrijdag 14 juni
zaterdag 15 juni
18:00
16:00
Black Fury, Simply the Best, Stille Wille
vrijdag 14 juni
zaterdag 15 juni
zondag 16 juni
18:30
14:30
11:30
Hyproslee, Big Benz
NTTO
NTTO
zaterdag 15 juni
9:00
ForFarmers, Down Under
zaterdag 15 juni
10:00
Brutus
zondag 16 juni
10:00
Buurman & Buurman, Balance of Power
vrijdag 21 juni
16:30
NTTO
vrijdag 21 juni
zaterdag 22 juni
18:00
9:00
Stille Wille
zaterdag 22 juni
8:30
Next Mission
zaterdag 22 juni
12:00
Hyproslee, Blue Fox
zaterdag 22 juni
16:00
NTTO
zondag 23 juni
8:30
ForFarmers
zondag 23 juni
9:30
Buurman & Buurman, Stille Wille
zondag 23 juni
10:00
Zemst (B)
BKTV
zondag 23 juni
13:00
Axel
Hyproslee
vrijdag 28 juni
zaterdag 29 juni
18:00
11:00
NTTO
vrijdag 28 juni
zaterdag 29 juni
18:00
9:00
Power Breaker, Stille Wille
vrijdag 28 juni
zaterdag 29 juni
18:00
17:00
Black Fury, Black Fury Junior
vrijdag 28 juni
zaterdag 29 juni
19:00
10:00
Daarle
Buurman & Buurman, Next Mission
zaterdag 29 juni
12:00
ForFarmers
zaterdag 29 juni
zondag 30 juni
12:00
12:30
Hyproslee
NTTO
zaterdag 29 juni
zondag 30 juni
18:00
10:00
Zoutleeuw (B)
Blue Fox, Brutus
zondag 30 juni
10:00
Black Fury
vrijdag 5 juli
17:00
NTTO
zaterdag 6 juli
10:00
Simply the Best, Trekkerspoor
zaterdag 6 juli
12:00
Next Mission
zaterdag 6 juli
13:00
ForFarmers
zaterdag 6 juli
9:00
Stille Wille
zaterdag 6 juli
zondag 7 juli
10:00
10:00
Python
zaterdag 6 juli
zondag 7 juli
18:00
9:30
Buurman & Buurman, Stille Wille
zaterdag 6 juli
zondag 7 juli
19:00
9:00
Hyproslee
Black Fury, Hyproslee
zaterdag 6 juli
zondag 7 juli
19:00
9:00
Blue Fox, Brutus
Blue Fox, Brutus, Popeye
zondag 7 juli
10:00
Leidschendam
G-Force
vrijdag 12 juli
zaterdag 13 juli
17:30
15:00
NTTO
zaterdag 13 juli
8:30
ForFarmers
zaterdag 13 juli
12:30
Buurman & Buurman, Next Mission
zaterdag 13 juli
13:00
Black Fury Junior
zaterdag 13 juli
zondag 14 juli
18:00
9:00
Hyproslee, Blue Fox, Brutus
zondag 14 juli
9:00
Next Mission, Buurman & Buurman
zondag 14 juli
10:00
Black Fury
zondag 14 juli
10:00
BKTV
vrijdag 19 juli
16:30
Simply the Best, Down Under
zaterdag 20 juli
13:00
NTTO
zaterdag 20 juli
15:00
NTTO
zaterdag 20 juli
17:00
Bogaarden (B)
BKTV
zaterdag 20 juli
zondag 21 juli
18:00
8:30
Black Fury, Hyproslee
zondag 21 juli
9:00
Next Mission, Stille Wille
zondag 21 juli
10:00
Zarren (B)
Black Fury Junior
zondag 21 juli
10:00
Black Fury
vrijdag 26 juli
12:30
Dwarsgracht
Stille Wille
zaterdag 27 juli
11:00
ForFarmers
zaterdag 27 juli
13:00
NTTO
zaterdag 27 juli
zondag 28 juli
10:00
10:00
Power Breaker
zaterdag 27 juli
zondag 28 juli
18:00
9:30
Hyproslee, Black Fury Junior
zaterdag 27 juli
zondag 28 juli
18:00
9:30
Trekkerspoor
zondag 28 juli
9:00
Buurman & Buurman, Balance of Power
zondag 28 juli
9:00
Stille Wille, Next Mission, G-Force
zondag 28 juli
9:30
Blue Fox, Brutus
zondag 28 juli
10:00
Passendale (B)
Black Fury
vrijdag 2 augustus
10:00
Buurman & Buurman, Blue Turtle
vrijdag 2 augustus
11:30
Next Mission
vrijdag 2 augustus
15:00
Black Fury, Stille Wille
vrijdag 2 augustus
zaterdag 3 augustus
18:00
9:30
Buurman & Buurman
vrijdag 2 augustus
zaterdag 3 augustus
18:00
17:00
NTTO
zaterdag 3 augustus
8:30
19:30
Python, Next Mission, Big Benz
NTTO
zondag 4 augustus
8:00
Brutus, Blue Fox, G-Force
zondag 4 augustus
10:00
Black Fury, Black Fury Junior
zondag 4 augustus
10:00
Next Mission
vrijdag 9 augustus
zaterdag 10 augustus
17:00
14:00
NTTO
Hyproslee, Big Benz
vrijdag 9 augustus
zaterdag 10 augustus
17:30
9:00
Buurman & Buurman, Next Mission
vrijdag 9 augustus
zaterdag 10 augustus
19:30
14:00
Hyproslee, Power Breaker
NTTO
zaterdag 10 augustus
9:30
Simply the Best, Stille Wille
zaterdag 10 augustus
16:00
Langemark (B)
Black Fury Junior
zaterdag 10 augustus
zondag 11 augustus
18:00
9:00
ForFarmers, Down Under
zaterdag 10 augustus
zondag 11 augustus
18:00
8:30
Black Fury
Black Fury, Black Fury Junior
zondag 11 augustus
10:00
Buurman & Buurman, Balance of Power
zondag 11 augustus
10:00
Maaseik (B)
G-Force
donderdag 15 augustus
15:00
BKTV-NTTO, Black Fury
vrijdag 16 augustus
zaterdag 17 augustus
17:30
13:00
NTTO
vrijdag 16 augustus
zaterdag 17 augustus
19:00
12:00
ForFarmers
zaterdag 17 augustus
9:30
Balance of Power
zaterdag 17 augustus
zondag 18 augustus
19:30
9:00
Next Mission, Stille Wille
zondag 18 augustus
9:00
Blue Fox, Brutus
zondag 18 augustus
9:30
Assenede (B)
Black Fury, Black Fury Junior
zondag 18 augustus
10:00
Oosterzele (B)
BKTV
zondag 18 augustus
11:00
Hyproslee, G-Force
zaterdag 24 augustus
11:00
Stille Wille
zaterdag 24 augustus
13:00
Brutus, G-Force
zaterdag 24 augustus
zondag 25 augustus
17:00
13:00
NTTO
Power Breaker, Blue Fox
zondag 25 augustus
9:30
Balance of Power, Stille Wille
zondag 25 augustus
10:00
Wijtschate (B)
Black Fury
zondag 25 augustus
10:30
Hyproslee
vrijdag 30 augustus
zaterdag 31 augustus
19:00
15:30
NTTO
vrijdag 30 augustus
zaterdag 31 augustus
19:00
9:30
Black Fury
Blue Fox, Black Fury
vrijdag 30 augustus
zaterdag 31 augustus
19:00
16:00
Next Mission
zaterdag 31 augustus
9:00
Simply the Best, Stille Wille
zaterdag 31 augustus
9:00
ForFarmers
zaterdag 31 augustus
12:00
Hyproslee, Blue Turtle
zondag 1 september
8:30
Blue Fox, Brutus
zondag 1 september
10:00
Damme (B)
Black Fury
zondag 1 september
10:00
Chimay (B)
Omnipull
zondag 1 september
11:00
Braine-le-Comte (B)
Black Fury Junior, Stille Wille
vrijdag 6 september
17:00
Down Under, Stille Wille
vrijdag 6 september
zaterdag 7 september
18:30
10:00
ForFarmers, Simply the Best
vrijdag 6 september
zaterdag 7 september
19:00
9:00
Hyproslee, Black Fury
Hyproslee, Python, Omnipull
zaterdag 7 september
10:00
Blue Turtle
zaterdag 7 september
12:00
Black Fury
zaterdag 7 september
zondag 8 september
18:00
9:30
Buurman & Buurman, Trekkerspoor
zondag 8 september
8:30
Power Breaker, Stille Wille
zondag 8 september
9:00
Brutus, Blue Fox
zondag 8 september
10:00
Black Fury Junior
zondag 8 september
10:00
Hooglede (B)
Black Fury
zondag 8 september
10:00
Next Mission
vrijdag 13 september
zaterdag 14 september
18:00
11:00
NTTO NK Trucks
NTTO NK Farmstock
zaterdag 14 september
9:30
Buurman & Buurman, Trekkerspoor
zaterdag 14 september
12:00
Power Breaker, Stille Wille
zaterdag 14 september
13:00
ForFarmers
zaterdag 14 september
zondag 15 september
18:30
10:30
Hyproslee
Hyproslee, Omnipull
zaterdag 14 september
zondag 15 september
19:00
9:00
Blue Fox, Brutus
zondag 15 september
10:00
Lierde (B)
Black Fury
zaterdag 21 september
13:30
NTTO
zondag 22 september
9:00
Elshout
Stille Wille
zondag 22 september
10:00
Assesse (B)
G-Force
zaterdag 28 september
9:00
Blue Fox, Brutus
zaterdag 28 september
11:00
Down Under
zaterdag 28 september
zondag 29 september
13:00
9:00
Hyproslee, ForFarmers, Stille Wille
Hyproslee, Stille Wille
zondag 29 september
10:00
Melsele (B)
BKTV (Belgisch Kampioenschap)
zaterdag 26 oktober
19:00
Blue Fox
zondag 29 december
9:00
Hyproslee, Blue Fox

Voor organisatoren: Klik hier om je wedstrijd of inschrijfdatum door te geven.