Klasse tot 2600 kg (standaard):
|
|||||
1
|
Jan Veltkamp |
Laren | Landini 5500 | ||
2
|
Dinant Lunneker | Lochem | Zetor 4712 | ||
3
|
Michel van Klooster | Borculo | Deutz D5206 | ||
4
|
Wilfried Berends | Almen | Same Minitauro | ||
5
|
Arjan Haytink | Lochem | Ford Dexta | ||
6
|
Wilbert Bieleman | Holten | Renault | ||
7
|
Martijn Vorkink | Holten | Fiat | ||
8
|
Martin Meuleman | Laren | Landini 5500 |
Klasse tot 2600 kg (niet standaard):
|
|||||
1
|
Anneke ter Borg |
Boekelo | Same | ||
2
|
Marco Jansen | Raalte | International 523 | ||
3
|
Erik Groten | Wijhe | Ford 4600 | ||
4
|
Michel van Klooster | Borculo | Deutz D5206 |
Klasse tot 3000 kg (standaard):
|
|||||
1
|
Andre Meuleman |
Laren | Landini 6500 | ||
2
|
Sander Haytink | Laren | International 824 | ||
3
|
Paul Oostdijk | Markelo | International 624 | ||
4
|
Team Brinkman | Almen | Deutz D6206 | ||
5
|
Jeroen Potman | Markelo | Deutz D55 | ||
6
|
Rik Ludden | Almen | Deutz D6206 |
Klasse tot 3000 kg (niet standaard):
|
|||||
1
|
Gerrit te Pas |
Heelweg | John Deere 2030 | ||
2
|
Rene Slotboom | Noordijk | Same | ||
3
|
Herbert Wichers | Harfsen | Volvo | ||
4
|
Arend Vriezekolk | Harfsen | Nuffield | ||
5
|
Marco Hurenkamp | Klarenbeek | John Deere 1950 | ||
6
|
Sander Haytink | Laren | International 824 |
Klasse tot 3800 kg (standaard):
|
|||||
1
|
Joost Eugelink |
Laag Keppel | International 844-S | ||
2
|
Team Brinkman | Almen | Deutz D8006 | ||
3
|
Jan Meerdink | Bredevoort | Deutz D8006 | ||
4
|
Danielle Scholten | Boekelo | Renault 851 | ||
5
|
Gerrit ten Elshof | Noordijk | International 856 | ||
6
|
Teun Jan Roeterdink | Markelo | International 745 XL | ||
7
|
Henri Schutte | Bathmen | Belarus BX 92 | ||
8
|
Rik Nijman | Laren | David Brown 1212 | ||
9
|
Marcel Klein Teselink | Markelo | Massey Ferguson 1080 | ||
10
|
Ruud Klein Baltink | Lochem | Landini 6550 | ||
11
|
Theo Scheerder | Didam | International 844-S | ||
12
|
Jan IJsseldijk | Terwolde | Steyr 8080 | ||
13
|
Erwin Leefers | Boekelo | Renault 851 | ||
14
|
Gerco Pil | Boekelo | John Deere 3020 | ||
15
|
Henk Meuleman | Laren | Fendt 306 LS | ||
16
|
Gerrit Nijkamp | Markelo | Volvo BM 500 | ||
17
|
Alex Oolbekkink | Holten | Renault 94 |
Klasse tot 3800 kg (niet standaard):
|
|||||
1
|
Harry Zwiers |
Bathmen | Deutz DX 4.50 | ||
2
|
Remco Waanders | Boekelo | Ford 7095 | ||
3
|
Martijn Hakkert | Laren | International 946 | ||
4
|
Arnold Schutte | Bathmen | Belarus BX 100 | ||
5
|
Erik van de Burg | Bathmen | Belarus Ploughmaster | ||
6
|
Robert Kappert | Laren | International 856 | ||
7
|
Hans Arfman | Markelo | Volvo BM 700 | ||
8
|
Vincent Pil | Boekelo | John Deere 3020 | ||
9
|
Gerrit Slotboom | Noordijk | Ford Major |
Superstandaard tot 4000 kg:
|
|||||
1
|
Marcel Arendsen |
Oeken | Case International 1455 XL | ||
2
|
Henk Tijhuis | Diepenheim | Ford Major | ||
3
|
Richard Kruimelaar | Hoge Hexel | Ford | ||
4
|
Ronny Paalman | Holten | Ford Major | ||
5
|
Eddy Vennebekken | Markelo | Ford Major |
Klasse tot 5000 kg (standaard):
|
|||||
1
|
Martijn Mogezomp |
Lochem | International 1246 | ||
2
|
Arjan Lefers | Boekelo | Deutz 3040 | ||
3
|
Han Hemink | Boekelo | Same | ||
4
|
Sander Klein Teselink | Markelo | Massey Ferguson 1080 | ||
5
|
H.J. Veltkamp | Lochem | Landini 10000 | ||
6
|
Herbert Schippers | Lochem | International 1046 | ||
7
|
Ruben Mulder | Nieuw-Wehl | Volvo BM 700 | ||
8
|
Team Brinkman | Almen | Deutz D8006 | ||
9
|
Jan Remmelink | Hummelo | Ford 6640 | ||
10
|
Team Brinkman | Almen | Deutz DX 4.61 | ||
11
|
Henri Koeslag | Laren | International 1055 |
Klasse tot 5000 kg (niet standaard):
|
|||||
1
|
Johan Brinks |
Holten | John Deere 4320 | ||
2
|
Slot-Vehof | Wierden | Deutz | ||
3
|
Gerrit Langenkamp | Laren | John Deere 4320 | ||
4
|
Erik Dondertman | Markelo | Massey Ferguson 1130 | ||
5
|
Derk Willems | Eefde | Ford 9600 | ||
6
|
Ilse Beld | Hengelo | Ford 9700 | ||
7
|
Martijn Reef | Hengelo | Ford 9700 | ||
8
|
Henk Snuverink | Hengelo | Massey Ferguson 1104 | ||
9
|
Erik Nijkamp | Laren | Farmall 1066 |
Klasse tot 7000 kg (standaard):
|
|||||
1
|
Gerrit Lubberdink |
Markelo | Same Antaris 130 | ||
2
|
Arjan Sturris | Laren | Valmet | ||
3
|
Jan IJsseldijk | Terwolde | Steyr 9115 | ||
4
|
Erik Lansink | Boekelo | International 1255 | ||
5
|
Marcel Boeve | Diepenheim | Fendt 612 | ||
6
|
Arjan Wolberink | Markelo | Ford | ||
7
|
Han Janssen | Markelo | John Deere 4050 | ||
8
|
Cor Braakman | Laren | Ford 8340 | ||
9
|
Wiebe Jan Temmink | Diepenheim | Case International 5140 | ||
10
|
Ronny Smeenk | Haarle | Ford County 1455 |
Klasse tot 7000 kg (niet standaard):
|
|||||
1
|
Erik Lansink |
Boekelo | International 1255 | ||
2
|
Wilfred Morrenhof | Heeten | Oliver 2255 |
Klasse tot 10000 kg (standaard):
|
|||||
1
|
Dennis Gunnewick |
Aalten | Ford 8770 | ||
2
|
Getty Schouwenberg | Bathmen | Ford 8870 | ||
3
|
Bert Schreurs | Markelo | Ford 8670 |