Laatste wijzigingen
(04-11) Uitslagen Riemst (B), Boerdonk, Warns, Hoonhorst, Halsteren, Burgervlotbrug, Best, Tzum, Markelo, Marum,
             Alphen (NB), Ter Idzard, Nijkerkerveen, Meeuwen, Braine-le-Comte (B), Zoelen, Winterswijk, Schipluiden, Lopik, Dreischor, Eemnes,
             Staphorst, Achterberg, 's-Heer Abtskerke, Utrecht, Wierden, Kaatsheuvel, Raalte, Tonden, Wouw, Breendonk (B), Buurse,
             Hoogeveen, Hoogblokland, Tubbergen, Ysselsteyn, Zevendonk (B), Balkbrug, Montfoort, Hooghalen, Aalter (B), Balen (B), Koudekerk a/d Rijn,
             Lochem, Broekland, Coevorden, Steenwijkerwold, Werkhoven, Kalmthout (B), Vessem, Nieuw-Wehl, Harskamp, Harich, Middenbeemster,
             Gulpen, Beltrum, Merksplas (B), Aagtekerke, Cadzand, Neede, Oudenhoorn, Lunteren, Gieten, Putten, Diepenveen,
             Lexmond, Eext, Cromvoirt, Alteveer, Rijsbergen, Ane, Speuld, Zevergem (B), Veerle-Laakdal (B), Ruurlo, Stadskanaal,
             Sebaldeburen, Staphorst, Soest, Daarle, Hoeven, Oudenhoorn, Haastrecht, Schildwolde, Bantega, IJzendoorn, Oss,
             Heemserveen, Elshof, Moerkapelle, Stroe, Moorslede (B), Nieuw-Vennep, Cothen, Achterberg, Leende, Marle, Assen, Zwolle
(24-09) Programma/deelnemers Boerdonk, Hoonhorst en Warns
(17-09) Programma/deelnemers Halsteren en Zele (B)
(09-09) Programma/deelnemers NTTO NK FS+T Tzum en Best
(04-09) Programma/deelnemers Meeuwen, Schuinesloot, Nijkerkerveen, Ter Idzard en Alphen
(26-08) Programma/deelnemers Achterberg, Eemnes, Dreischor, Lopik, Schipluiden, Zoelen en Staphorst
(19-08) Programma/deelnemers Tonden, 's-Heer Abtskerke, Raalte, Kaatsheuvel, Utrecht en Ossendrecht
(12-08) Programma/deelnemers Hoogblokland, Hoogeveen en Buurse
(07-08) Programma/deelnemers Oudenbosch, Hooghalen, Balkbrug, Zevendonk (B), Ysselsteyn, Tubbergen, Zele (B) en Montfoort
(29-07) Programma/deelnemers Werkhoven, Coevorden, Lochem, Koudekerk a/d Rijn, Broekland en Laren (Gld)
(23-07) Programma/deelnemers Harich, Harskamp, Nieuw Wehl en Vessem
(15-07) Programma/deelnemers Lunteren, Oudenhoorn, Merksplas (B), Gulpen, Aagtekerke en Beltrum
(09-07) Programma/deelnemers Putten en Gieten
(02-07) Programma/deelnemers Rijsbergen, Alteveer, Lexmond, Diepenveen, Ane en Boerhaar
(24-06) Programma/deelnemers Daarle, Soest, Staphorst, Sebaldeburen, Klarenbeek, Stadskanaal en Zevergem (B)
(24-06) Uitslagen Made, Renswoude en Rinsumageest
(18-06) Programma/deelnemers Bantega, Schildwolde en Haastrecht
(10-06) Programma/deelnemers Renswoude, Made en Oss
(10-06) Uitslagen Vlagtwedde, Mill, Ritthem, Niezijl, Bakel, Loerbeek, Losser, Lemele, Schoonebeek, Langedijk, De Knipe, Erichem en De Klomp
(04-06) Programma/deelnemers Stroe, Moerkapelle, Elshof, Heemserveen, Minderhout (B) en Zuidlaren
(29-05) Programma/deelnemers Bakel, Niezijl, Ritthem, Vlagtwedde, Rinsumageest en Mill
(22-05) Programma/deelnemers Loerbeek, Nieuw-Vennep en Moorslede (B)
(22-05) Uitslagen Zelhem, Toldijk, Bathmen, Julianadorp, Den Velde, Oud Gastel, Denekamp, Terwolde, Zundert, Oosteind en Herwijnen
(13-05) Programma/deelnemers De Knipe, Geffen, Langedijk, Zelhem, Cothen en Schoonebeek
(07-05) Programma/deelnemers Hoogeloon, Den Velde, Lunteren (De Klomp), Erichem, Julianadorp en Bathmen
(30-04) Programma/deelnemers Terwolde, Oud-Gastel en Denekamp
(30-04) Uitslagen Vragender, Wekerom, Culemborg, Achtmaal, Kamperveen en Oud-Vossemeer
(24-04) Programma/deelnemers Culemborg, Wekerom, Zundert, Leende en Vragender
(17-04) Programma/deelnemers Oud-Vossemeer, Kamperveen, Oosteind en Achtmaal
(17-04) Uitslagen Fochteloo, Venhorst, Zwalm (B), Loosbroek en Rotterdam
(15-04) Wedstrijden in Schijf en Heukelom afgelast
(10-04) Programma/deelnemers Herwijnen, Fochteloo en Heukelom
(05-04) Programma/deelnemers Nijkerkerveen en Venhorst
(01-04) Diverse inschrijfdata toegevoegd voor deelname aan wedstrijden 2018
(01-04) Diverse wedstrijden toegevoegd aan de kalender van 2018
(31-03) NTTO: wijzigingen standaardklasse reglement 2018
(29-03) Programma/deelnemers Marle
(22-03) Programma/deelnemers indoor Assen
(16-03) Programma/deelnemers Zwalm (B)
(09-03) Programma/deelnemers indoor Rotterdam
(27-02) Diverse inschrijfdata toegevoegd voor deelname aan wedstrijden 2018
(27-02) Diverse wedstrijden toegevoegd aan de kalender van 2018
(10-02) Standaardwedstrijd v/h jaar 2017: Staphorst (NTTO NK)
(03-02) Standaardwedstrijd v/h jaar 2017: de nummers 4 t/m 8
(27-01) Standaardwedstrijd v/h jaar 2017: de nummers 9 t/m 14
(20-01) Standaardwedstrijd v/h jaar 2017: de nummers 15 t/m 20
(16-01) Diverse inschrijfdata toegevoegd voor deelname aan wedstrijden 2018
(16-01) Diverse wedstrijden toegevoegd aan de kalender van 2018
(16-01) Noordelijk (Friesland/Groningen/Drenthe) trekkertrek Reglement 2018
(16-01) Dochter voor Peter en Danielle
(13-01) Standaardwedstrijd v/h jaar 2017: de nummers 21 t/m 30
(07-01) Uitslagen indoor Etten-Leur
(21-12) Eerste inschrijfdata voor deelname aan wedstrijden 2018
(21-12) Organisatoren kunnen hun wedstrijd van 2018 weer aanmelden voor de kalender
(16-12) Programma/deelnemers indoor Etten-Leur
(14-12) Tussenstand voor de verkiezing: Standaardwedstrijd v/h jaar 2017
(25-11) Gerrit Bultman overleden
(25-11) NTTO: inschrijven deelname seizoen 2018 voor alle secties (tot 30-11-2017)
(19-11) Team Bandito schenkt € 1100,- aan Veluwse Wens Ambulance
(05-11) Er kan weer gestemd worden voor: Standaardwedstrijd v/h jaar 2017
(25-10) TSTA: feestavond zaterdag 28 oktober
(06-10) Uitslagen Boerdonk, Warns, Hoonhorst, Elshout, Mill, Lunteren (De Klomp), Toldijk , Hoogeveen en Halsteren
(26-09) Programma/Startlijsten Warns, Boerdonk en Halsteren
(26-09) Uitslagen Staphorst (+ NTTO NK) en Molenschot
(19-09) Programma/Startlijsten Staphorst (+ NTTO NK) en Hoonhorst
(19-09) Uitslagen Markelo, Itegem (B) en Staphorst (slep)
(14-09) Afgelast: Alphen (vrijdag), Julianadorp en Utrecht
(12-09) Programma/Startlijsten Best
(12-09) Uitslagen Marum, Stroe (EK), Braine-le-Comte (B), Winterswijk, Lopik, Meeuwen en Wierden
(06-09) Programma/Startlijsten Stroe, Marum en Molenschot
(06-09) Uitslagen Zoelen, Schipluiden, Ossendrecht, Kaatsheuvel, Harich, Tonden, Breendonk (B), Buurse en Laren (Gld)
(29-08) Programma/Startlijsten Staphorst (slep), Meeuwen, Dreischor, Schipluiden, Lopik, Tzum en Zoelen
(29-08) Uitslagen 's-Heer Abtskerke, Raalte en Wouw
(23-08) Programma/Startlijsten Tonden, Raalte, Kaatsheuvel, 's-Heer Abtskerke en Ossendrecht
(23-08) Uitslagen Ysselsteyn en Zevendonk (B)
(20-08) NTTO: Overzicht gekwalificeerde deelnemers voor NK in Staphorst tot nu toe
(15-08) Programma/Startlijsten Meerkerk, Hoogeveen en Buurse
(15-08) Uitslagen Balkbrug, Montfoort, Hooghalen, Balen (B), Koudekerk a/d Rijn, Werkhoven en Vessem
(08-08) Programma/Startlijsten Oudenbosch, Hooghalen, Balkbrug, Ysselsteyn, Montfoort en Tubbergen
(08-08) Uitslagen Lochem, Broekland, Coevorden, Kalmthout (B) en Lunteren
(01-08) Programma/Startlijsten Werkhoven, Coevorden, Broekland, Koudekerk a/d Rijn, Lochem en Laren (Gld)
(01-08) Uitslagen Eibergen, Torhout (B), Nieuw-Wehl en Neede
(25-07) Programma/Startlijsten Harskamp en Vessem
(25-07) Uitslagen Borger, Gulpen en Merksplas (B)
(18-07) Programma/Startlijsten Lunteren, Aagtekerke, Nieuw-Wehl, Gulpen en Schildwolde
(18-07) Uitslagen Cadzand, Poppel (B) en Cromvoirt
(10-07) Programma/Startlijsten IJzendoorn en Merksplas (B)
(10-07) Uitslagen Gieten, Putten, Rijsbergen, Veerle-Laakdal (B) en Ruurlo
(04-07) Programma/Startlijsten Leerbroek, Putten en Gieten
(04-07) Uitslagen Diepenveen en Renswoude
(26-06) Programma/Startlijsten Speuld, Ane, Alteveer, Lexmond, Diepenveen en Rijsbergen
(26-06) Uitslagen Hoeven, Stadskanaal, Soest, Sebaldeburen, Zoutleeuw (B) en Bantega
(19-06) Programma/Startlijsten Sebaldeburen, Daarle, Soest en Stadskanaal
(19-06) Uitslagen Oss, Made, Elshof en Hoogblokland
(13-06) Programma/Startlijsten Renswoude, Bantega en Made
(13-06) Uitslagen Minderhout (B), Cothen, Wieringerwerf, Niezijl, Bakel, Geffen en De Knipe
(06-06) Programma/Startlijsten Hoogblokland, Elshof, Oudenhoorn, Minderhout (B), Heemserveen en Mill
(06-06) Uitslagen Schoonebeek, Zelhem, Rinsumageest, Zundert, Merkem (B), Loerbeek, Bathmen en Nieuw-Vennep
(30-05) Programma/Startlijsten Nederhemert, Bakel, Niezijl, Rinsumageest, Zelhem, Lemele, Wieringerwerf, Schoonebeek en Cothen
(30-05) Uitslagen Zuid-Beijerland, Den Velde, Toldijk, Bekkevoort (B), Dirksland, Moerkapelle, Achterberg en Stroe
(23-05) Programma/Startlijsten Hoogeloon, Den Velde, De Klomp, Erichem, Zuid-Beijerland, Nieuw-Vennep, Bathmen, Loerbeek, Merkem (B) en Zundert
(23-05) Uitslagen Vlagtwedde en Terwolde
(16-05) Programma/Startlijsten Moerkapelle, Dirksland, De Knipe, Geffen, Fort, Achterberg, Vlagtwedde en Toldijk
(16-05) Uitslagen Achtmaal, Oud Gastel, Denekamp, Marle en Fochteloo
(08-05) Programma/Startlijsten Stroe, Zuidlaren en Sint-Truiden (B)
(08-05) Uitslagen Leende, Wekerom en Heukelom
(02-05) Programma/Startlijsten Terwolde, Oud-Gastel, Toldijk en Achtmaal
(30-04) Uitslagen Zwalm (B), Kamperveen, Oosteind en Culemborg
(23-04) Programma/Startlijsten Culemborg, Wekerom, Oud-Vossemeer en Leende
(19-04) Programma/Startlijsten Kamperveen, Oosteind en Heukelom
(19-04) Uitslagen Volkel, Herwijnen, Nijkerkerveen en Schijf
(14-04) Programma/Startlijsten Marle
(04-04) Programma/Startlijsten Herwijnen, Fochteloo, Nijkerkerveen en Schijf
(28-03) Programma/Startlijsten Volkel
(28-03) Uitslagen indoor Zwolle, indoor Assen, Loosbroek, indoor Rotterdam en Zwalm (B)
(23-03) TSTA: inschrijving deelnemers TSTA competitie 2017
(21-03) Inschrijfdata toegevoegd voor deelname aan wedstrijden 2017
(14-03) Programma/Startlijsten indoor Rotterdam
(07-03) Toon Gunnewick overleden
(07-03) Noordelijk (Friesland/Groningen/Drenthe) trekkertrek Reglement 2017
(07-03) Update kalender 2017 met wedstrijden Next Mission, Simply the Best, Blue Fox, Brutus
(02-03) Programma/Startlijsten indoor Assen
(23-02) Update kalender 2017 met wedstrijden ForFarmers, Stille Wille en Down Under
(14-02) Diverse inschrijfdata toegevoegd voor deelname aan wedstrijden 2017
(14-02) Update kalender 2017 met wedstrijden NTTO en Hyproslee
(12-02) Standaardwedstrijd v/h jaar 2016: Boerdonk
(11-02) Donderdag 2 maart: online veiling David Brown tractoren, onderdelen en Tractor Puller
(04-02) Standaardwedstrijd v/h jaar 2016: de nummers 4 t/m 8
(28-01) Standaardwedstrijd v/h jaar 2016: de nummers 9 t/m 14
(24-01) Team Bandito schenkt € 800,- aan Veluwse Wens Ambulance
(21-01) Standaardwedstrijd v/h jaar 2016: de nummers 15 t/m 20
(15-01) Diverse inschrijfdata toegevoegd voor deelname aan wedstrijden 2017
(15-01) Diverse wedstrijden toegevoegd aan de kalender van 2017
(14-01) Standaardwedstrijd v/h jaar 2016: de nummers 21 t/m 30
(03-01) Trekkerslep: Reglement 2017
(03-01) Uitslagen indoor Etten-Leur
(25-12) Programma/deelnemers Etten-Leur
(25-12) Eerste inschrijfdata voor deelname aan wedstrijden 2017
(25-12) Organisatoren kunnen hun wedstrijd van 2017 weer aanmelden voor de kalender
(13-12) Tussenstand voor de verkiezing: Standaardwedstrijd v/h jaar 2016
(07-12) NTTO: verplichte registratie standaard tractoren 2017
(01-12) TSTA: inschrijven deelname seizoen 2017
(24-11) NTTO: inschrijven deelname seizoen 2017 voor alle secties (tot 30-11-2016)
(01-11) Er kan weer gestemd worden voor: Standaardwedstrijd v/h jaar 2016
(10-10) TSTA: rijders en organisatie vergadering vrijdag 14 oktober
(06-10) Uitslagen Riemst (B), Boerdonk, Marum, Middenbeemster, Dalerveen, Kortemark (B), Ane, Hoogblokland,
             Hoonhorst, Klarenbeek, Fort, Cothen, Lunteren (De Klomp), Denekamp
(27-09) Programma/deelnemers Boerdonk
(27-09) Uitslagen Burgervlotbrug, Warns, Markelo, Schuinesloot, Eemnes, Meeuwen, Kaatsheuvel, Tonden
(19-09) Programma/deelnemers Hoonhorst en Burgervlotbrug
(19-09) Uitslagen Best, Nijkerkerveen, Ter Idzard, Alphen en Bakel
(12-09) Programma/deelnemers NTTO NK Bakel, Warns, Best en Molenschot
(12-09) Uitslagen Staphorst, Winterswijk, Zoelen en Schalkwijk
(06-09) Programma/deelnemers Staphorst, Ter Idzard, Schuinesloot, Nijkerkerveen, Alphen (NB) en Marum
(06-09) Uitslagen Schipluiden, Lopik, Ossendrecht en Tzum
(29-08) Programma/deelnemers Meeuwen (Almkerk), Tzum, Eemnes, Lopik, Schipluiden, Zoelen en Winterswijk
(29-08) Uitslagen 's-Heer Abtskerke, Harich, Raalte, Wouw, Buurse, Oudenbosch en Ysselsteyn
(23-08) Programma/deelnemers Tonden, Kaatsheuvel, Raalte, Harich, 's-Heer Abtskerke, Schalkwijk en Zwalm (B)
(23-08) Uitslagen Hoogeveen, Meerkerk, Langemark (B), Tubbergen, Zevendonk (B), Koudekerk a/d Rijn en Coevorden
(16-08) Programma/deelnemers Meerkerk, Hoogeveen, Wierden en Buurse
(16-08) Uitslagen Balkbrug, Montfoort en Hooghalen
(08-08) Programma/deelnemers Hooghalen, Oudenbosch, Montfoort, Balkbrug, Ysselsteyn en Tubbergen
(08-08) Uitslagen Lochem, Nieuw-Wehl, Harskamp en Broekland
(02-08) Programma/deelnemers Odijk, Coevorden, Lochem, Koudekerk a/d Rijn en Laren (Gld)
(02-08) Uitslagen Vessem, Gulpen en Wogmeer
(26-07) Programma/deelnemers Broekland, Harskamp, Nieuw-Wehl, Vessem en Essen-Horendonk (B)
(26-07) Uitslagen Aagtekerke, Merksplas (B) en Neede
(22-07) Wedstrijd in Lunteren vandaag afgelast en verzet naar dinsdag 26 juli
(18-07) Programma/deelnemers Lunteren, Aagtekerke en Gulpen
(18-07) Uitslagen Zuidlaren, Veendam, IJzendoorn, Cadzand en Cromvoirt
(12-07) Programma/deelnemers IJzendoorn, Oudenhoorn, Merksplas (B) en Wogmeer
(12-07) Uitslagen Gieten, Putten, Eext, Rijsbergen, Diepenveen, Speuld en Daarle
(04-07) Programma/deelnemers Putten, Klarenbeek en Gieten
(01-07) Wedstrijd in Veerle-Laakdal (B) afgelast
(28-06) Programma/deelnemers Speuld, Ane, Eext, Diepenveen, Rijsbergen en Kortemark (B)
(28-06) Uitslagen Hoeven, Stadskanaal, Soest, Sebaldeburen, Bantega en Mill
(26-06) Kamperveen en Green Efficiency schenken bedrag aan KWF
(24-06) Wedstrijd in Zoutleeuw (B) afgelast
(20-06) Programma/deelnemers Sebaldeburen, Daarle, Soest en Hoeven
(20-06) Uitslagen Renswoude, Made, Oss, Minderhout (B), Oudenhoorn, Elshof en Niezijl
(17-06) Vrijdagavond wedstrijd in Renswoude afgelast
(13-06) Programma/deelnemers Renswoude, Bantega en Made
(13-06) Uitslagen Beauvoorde (B), Swifterbant en Nieuw-Vennep
(06-06) Programma/deelnemers Hoogblokland, Elshof, Oudenhoorn, Minderhout (B), Heemserveen en Oss
(06-06) Uitslagen Staphorst, Nederhemert en Moorslede (B)
(31-05) Programma/deelnemers Staphorst, Nederhemert en Niezijl
(31-05) Uitslagen Zuidlaren, Loerbeek, De Knipe, Achterberg en Moerkapelle
(26-05) Diverse inschrijfdata toegevoegd voor deelname aan wedstrijden 2016
(26-05) Uitslagen Bekkevoort (B), Oud-Gastel, Stroe (Gld) en Erichem
(22-05) Programma/deelnemers Achterberg, Nieuw Vennep, Swifterbant, Loerbeek, Zuidlaren en Moorslede (B)
(22-05) Uitslagen Schoonebeek, Lemele en Fochteloo
(17-05) Programma/deelnemers Moerkapelle, De Knipe en Oud-Gastel
(17-05) Uitslagen Zelhem, Zundert, Bathmen en Terwolde
(09-05) Programma/deelnemers Stroe, Fochteloo, Zelhem, Lemele, Schoonebeek en Cothen
(09-05) Uitslagen Den Velde en Geffen
(04-05) Programma/deelnemers Erichem, Terwolde, Bathmen, Toldijk en Zundert
(04-05) Uitslagen Achtmaal, Oosteind en Leende
(26-04) Wedstrijd in Wekerom afgelast
(26-04) Wedstrijd in Oud-Vossemeer afgelast
(25-04) Wedstrijd in Culemborg afgelast
(25-04) Uitslagen Vragender, Kamperveen, Berkel-Enschot, Herwijnen en Nijkerkerveen
(25-04) Programma/deelnemers Geffen, Hoogeloon, Den Velde en Lunteren
(22-04) Programma/deelnemers Leende en Vragender
(15-04) Veel inschrijfdata toegevoegd voor deelname aan wedstrijden 2016
(13-04) Programma/deelnemers Herwijnen, Berkel-Enschot, Kamperveen en Oosteind
(13-04) Uitslagen Schijf en Volkel
(13-04) Streekdagen Almkerk verhuist naar Meeuwen
(10-04) Hypropullers en Agri-Sport afgelast in Schijf, wel landbouwklassen
(01-04) Programma/deelnemers Volkel, Nijkerkerveen en Schijf
(01-04) Uitslagen Loosbroek en indoor Assen
(28-03) Micropulling: wedstrijdkalender 2016
(24-03) Programma/deelnemers indoor Assen en Marle
(19-03) Deelnemers Zwalm (B)
(10-03) NTTO: turboafscherming in de standaardklassen
(10-03) Uitslagen Meer (B) en indoor Rotterdam
(03-03) Facebook links toegevoegd aan kalender 2016
(03-03) Programma/deelnemers indoor Rotterdam
(01-03) Diverse inschrijfdata toegevoegd voor deelname aan wedstrijden 2016
(16-02) Veel wedstrijden toegevoegd aan kalender 2016
(13-02) Standaardwedstrijd v/h jaar 2015: Harskamp
(06-02) Standaardwedstrijd v/h jaar 2015: de nummers 4 t/m 8
(30-01) Veel wedstrijden toegevoegd aan kalender 2016
(30-01) Diverse inschrijfdata toegevoegd voor deelname aan wedstrijden 2016
(30-01) TSTA: inschrijving deelnemers TSTA competitie 2016
(30-01) Standaardwedstrijd v/h jaar 2015: de nummers 9 t/m 14
(30-01) Uitslagen indoor Zwolle (vr) en indoor Zwolle (za)
(24-01) Standaardwedstrijd v/h jaar 2015: de nummers 15 t/m 20
(17-01) Standaardwedstrijd v/h jaar 2015: de nummers 21 t/m 30
(14-01) Programma/deelnemers indoor Zwolle (vr) en indoor Zwolle (za)
(14-01) Veel wedstrijden toegevoegd aan kalender 2016
(05-01) Uitslagen Etten-Leur
(05-01) Standaardwedstrijd v/h jaar 2015: de stemmen worden geteld
(03-01) Wil van Dijk overleden
(31-12) Organisatoren kunnen hun wedstrijd van 2016 weer aanmelden voor de kalender
(20-12) Programma/deelnemers Etten-Leur
(19-12) Nog een nieuwe verzekering + vergelijking beide verzekeringen
(17-12) Eerste inschrijfdata voor deelname aan wedstrijden 2016
(07-12) Verzekering voor deelname aan Tractor Pulling
(05-12) Tussenstand voor de verkiezing: Standaardwedstrijd v/h jaar 2015
(05-12) Team Bandito schenkt € 1300,- aan Veluwse Wens Ambulance
(24-11) NTTO: inschrijven deelname seizoen 2016 voor alle secties (tot 30-11-2015)
(01-11) Er kan weer gestemd worden voor: Standaardwedstrijd v/h jaar 2015
(27-10) NTTO: feestavond National zaterdag 12 december
(27-10) NTTO: feestavond Grand National zaterdag 28 november
(27-10) TSTA: feestavond zaterdag 28 november
(27-10) ITPV: najaarsvergadering zaterdag 28 november
(27-10) ITPV: feestavond zaterdag 21 november
(27-10) BKTV: feestavond zaterdag 14 november
(27-10) NTTO: feestavond Farmstock + Trucks zaterdag 7 november
(27-10) TSTA: deelnemersvergadering vrijdag 6 november
(27-10) TSTA: organisatorenvergadering vrijdag 30 oktober