Inschrijfdata wedstrijden 2018

Voor organisatoren: klik hier om een inschrijfdatum van je wedstrijd door te geven.
Wil je meedoen aan een wedstrijd? Hieronder de mogelijkheden om je voor een wedstrijd aan te melden om deel te nemen.
datum
tijd

lokatie/methode

wedstrijd
vr 29 december
19:30
Nieuwe Steeg in Herwijnen (standaardklassen, tot 21:00 uur)
25
vr 19 januari
20:00
Grondwerken Rudy Martens, Sluiskensweg 4a in Meer (B)
15
do 1 februari
20:00
Renswoudsestraatweg 21 in Renswoude
20
vr 2 februari
20:00
Hoevelakenseweg 1a in Nijkerkerveen (tot 21:30 uur)
20
vr 9 februari
20:00
Jules van Hasseltweg 3
25
za 10 februari
21:00
Munkzwalm, Zuidlaan in Zwalm (B)
10
vr 16 februari
20:00
Dorpshuis op Moer, Raadhuisstraat 40 in Moerkapelle (standaard, tot 21:30 uur)
20
do 22 februari
19:00
Het Oude Raedthuys, Dorpsstraat 21 in Cothen
20
vr 23 februari
20:00
Het Wapen van Schijf, Sint Anthonisstraat in Schijf
15
vr 2 maart
20:00
Café den Thuur, Achtmaalseweg 178 in Achtmaal
15
vr 2 maart
20:00
Kulturhus De Mare in Noord-Deurningen
25
di 6 maart
20:00
Edeseweg 99-101, Wekerom (tot 21:30 uur)
25
wo 7 maart
20:00
Wijkgebouw 't Veld, Rietveldseweg 31 in Culemborg
25/35
do 15 maart
20:30
Marktstraat 23 in Scherpenzeel (standaard, tot 21:30 uur)
20
vr 23 maart
20:15
Via internetsite
15
za 24 maart
10:00
Via internetsite
0
tot 30 maart
nvt
Per e-mail
25
vr 30 maart
20:00
Elshof 19a in Elshof
15
tot 31 maart
nvt
Via internetsite
17
tot 1 april
nvt
Via internetsite
15
tot 1 april
nvt
Via internetsite
18
tot 1 april
nvt
Per e-mail (sportklassen)
20
tot 1 april
nvt
Via internetsite
17
tot 1 april
nvt
Per e-mail
15
tot 2 april
nvt
Per e-mail (sportklassen)
20
di 3 april
19:30
Per e-mail
20
di 3 april
20:00
Dorpshuis in Erichem (tot 20:30 uur)
20
tot 6 april
nvt
Via internetsite
25
vr 13 april
19:30
Sint Janstraat 15 in Hoeven
20
tot 14 april
nvt
Via internetsite
20
tot 16 april
nvt
Via internetsite
27,5
vr 20 april
19:00
Radio Valencia, Gaarshof 5 in Meer (B)
15
vr 20 april
20:00
Huis Het Bosch, Nieuwe Rijksweg in Lexmond (tot 21:00 uur)
25
vr 20 april
20:00
Café Halfweg, Oldenzaalsestraat 1045, Lonneker
25
tot 22 apr
nvt
Via internetsite
17,5
tot 1 mei
nvt
Per e-mail (sportklassen)
0
tot 3 mei
nvt
Via internetsite
20
tot 3 mei
nvt
Via internetsite
20
tot 4 mei
nvt
Via internetsite
15
wo 9 mei
19:30
Cafe het Witte Paard, Edeseweg in Wekerom
20
tot 12 mei
nvt
Via internetsite
20
tot 13 mei
nvt
Via internetsite (standaardklassen)
25
tot 13 mei
nvt
Via internetsite
20
tot 13 mei
nvt
Via internetsite
17,5
vr 18 mei
20:00
Cafe Het Haventje, Provincialeweg 125 in Sebaldeburen
20
tot 20 mei
nvt
Per e-mail
20
di 22 mei
20:00
Cafe Hart van Werkhoven in Werkhoven (standaardklassen)
20
di 22 mei
20:00
Café de Gebrande Wateren, Goorsestraat in Hengevelde
17,5
tot 25 mei
nvt
Via internetsite
20
vr 25 mei
20:00
De Veldbomme, Veldstraat 22 in Zevergem (B)
18
do 31 mei
20:00
Partycentrum Floor, Dorpstraat 36 in Lunteren (tot 21:30)
20
vr 1 juni
20:00
Sint Janstraat 21 in Hoeven
20
ma 11 juni
19:30
Telefonisch
13
ma 11 juni
20:00
Cafe Winkelman, Broekheurnerweg in Buurse
17,5
wo 13 juni
20:00
Diepenheimseweg 21 in Neede
0
do 14 juni
20:00
De Heuvel 1 in Rijswijk (Gld)
15
tot 15 juni
nvt
Via internetsite
20
do 21 juni
19:30
Dorpshuis, Dorpsstraat 28 in Meeuwen
20
tot 23 juni
nvt
Via internetsite
15
tot 29 juni
nvt
Per e-mail (sportklassen, vanaf 24 mei)
0
wo 4 juli
20:00
Cafe Spoorzicht, Gemeenteweg 171 in Staphorst
25
tot 17 juli
nvt
Per e-mail (sportklassen, vanaf 22 mei)
0
tot 20 juli
nvt
Per e-mail
17,5
vr 20 juli
20:00
Cafe-zalen Donkenhof, Roosendaalsestraat 61 in Wouw
23
tot 22 juli
nvt
Via internetsite (vanaf 3 juni)
15
tot 3 augustus
nvt
Per e-mail (sportklassen, vanaf 21 juni)
0
tot 3 augustus
nvt
Via internetsite
20
tot 5 augustus
nvt
Via internetsite
18
tot 16 augustus
nvt
Per e-mail (sportklassen)
0