Wedstrijdkalender 1999:

datum wedstrijd plaats start sleepwagen
vrijdag 5 februari
zaterdag 6 februari
Kootwijkerbroek 17:00
12:00
Take it Easy (NTTO)
zaterdag 3 april Middel 10:00 ABC
maandag 5 april Meijel 11:00 Dinosaurus (NTTO)
maandag 5 april Marle 12:00 ABC
zondag 18 april Rucphen 8:30 Basrijs
zaterdag 24 april 't Harde 9:00 Power Breaker/Down Under
vrijdag 30 april Wekerom 11:00 Dinosaurus (NTTO)
vrijdag 30 april Hulshorst 12:00 ABC/Down Under
vrijdag 30 april Culemborg 10:00 Sprokkeltje
zondag 2 mei Oerle 8:00 Big Benz (ITTC)/Who's the Boss
zondag 2 mei Zieuwent 9:30 The Balance of Power
zaterdag 8 mei Kruisland 16:00 Big Benz (ITTC)/Who's the Boss
zondag 9 mei Saasveld 10:00 The Balance of Power
donderdag 13 mei Hoogeloon 9:00 Big Benz (ITTC)/Brinkhof
zaterdag 15 mei Bathmen 17:00 ABC
zondag 16 mei Zundert 8:00 Big Benz (ITTC)/Basrijs
maandag 24 mei Didam 10:00 ABC/Mission Impossible
maandag 24 mei Beckum 10:00 The Balance of Power
maandag 24 mei Winterswijk 10:00 The Balance of Power
maandag 24 mei Cothen 10:00 Sprokkeltje
zaterdag 29 mei Zuid-Beijerland 8:30 Basrijs
zaterdag 29 mei Nieuw-Vennep 9:00 Power Breaker/STK
zaterdag 29 mei Waterlandkerkje 13:00 Mission Impossible
zaterdag 29 mei Denekamp 17:00 The Balance of Power
zondag 30 mei Ruurlo 10:30 The Balance of Power
zaterdag 5 juni Achterberg 11:00 Take it Easy (NTTO)
zaterdag 5 juni Nieuwland 9:00 Sprokkeltje
zaterdag 5 juni Grijpskerk 10:00 Brinkhof
zondag 6 juni Kapellen (BelgiŽ) 8:30 Basrijs
zondag 6 juni 's Gravenvoeren (L) 10:00 Power Breaker
zondag 6 juni Vlagtwedde 9:30 Brinkhof
zaterdag 12 juni Wierden 10:00 ABC
zondag 13 juni Born 10:00 Dinosaurus (NTTO)
zondag 13 juni Prinsenbeek 8:00 Basrijs
zondag 13 juni Hengevelde 10:00 The Balance of Power
vrijdag 18 juni
zaterdag 19 juni
Nijkerkerveen 18:30
15:00
Take it Easy (NTTO)
zaterdag 19 juni Geesteren (OV) 11:00 The Balance of Power
zaterdag 19 juni Wezep 10:00 ABC
zaterdag 19 juni Noordbroek 9:30 Brinkhof
zondag 20 juni Oss 11:00 Big Benz (ITTC)
zondag 20 juni Axel 8:30 Basrijs
zondag 20 juni Casteren 8:30 Power Breaker/Who's the Boss
zaterdag 26 juni Terwolde 15:00 ABC
zaterdag 26 juni Oude-Pekela 9:30 Brinkhof
zondag 27 juni Diepenbeek (BelgiŽ) 8:30 Big Benz (ITTC)
vrijdag 2 juli Speuld 18:00 Dinosaurus (NTTO)
zaterdag 3 juli Oudenhoorn 16:00 Keep Moving (NTTO)
zaterdag 3 juli Diepenveen 18:00 ABC
zaterdag 3 juli Ane 10:00 Brinkhof
zondag 4 juli Varsseveld 10:00 The Balance of Power
vrijdag 9 juli
zaterdag 10 juli
Staphorst 17:00
10:00
The Balance of Power/Down Under
zaterdag 10 juli Dalerveen 9:00 ABC
zaterdag 10 juli Oosternijkerk 9:30 Brinkhof/Who's the Boss
zondag 11 juli Wingene (BelgiŽ) 8:00 Big Benz (ITTC)
zondag 11 juli Etten-Leur 8:30 Basrijs
zondag 11 juli Leende 10:00 Power Breaker
zondag 11 juli Neede 11:30 The Balance of Power/Mission Impossible
zondag 18 juli Biest-Houtakker 8:30 Big Benz (ITTC)
zondag 18 juli Kruisland 8:30 Basrijs
zondag 18 juli Boekelo 10:00 The Balance of Power
zondag 18 juli Klarenbeek 12:00 ABC
donderdag 22 juli Aagtekerke 13:00 Big Benz (ITTC)
vrijdag 23 juli Harskamp 17:00 Take it Easy (NTTO)
zaterdag 24 juli
zondag 25 juli
Oosterhout 13:30
10:30
Big Benz (ITTC)
zaterdag 24 juli
zondag 25 juli
Merksplas (BelgiŽ) 20:00
12:00
Basrijs
zondag 25 juli Gulpen 11:00 Keep Moving (NTTO)
zondag 25 juli Panningen 10:00 Power Breaker
zondag 25 juli Bronkhorst 9:30 The Balance of Power
vrijdag 30 juli Lunteren 17:00 Power Breaker
zaterdag 31 juli Achterveld 10:00 Keep Moving (NTTO)
zaterdag 31 juli Broekland 15:00 ABC
zaterdag 31 juli
zondag 1 augustus
Made 19:00
8:30
Big Benz (ITTC)/
Dinosaurus (NTTO)
zondag 1 augustus Laren 12:00 Mission Impossible
zondag 1 augustus Eibergen 10:00 The Balance of Power
woensdag 4 augustus Oudleusen 12:00 ABC
vrijdag 6 augustus Bunnik 16:00 Power Breaker
zaterdag 7 augustus Lochem 17:00 Dinosaurus (NTTO)
zaterdag 7 augustus Koudekerk aan den Rijn 8:30 Power Breaker/Mission Impossible/STK
zaterdag 7 augustus Coevorden 10:00 ABC
zondag 8 augustus Rijsbergen 8:30 Basrijs/Power Breaker
zondag 8 augustus Groenlo 10:00 The Balance of Power
vrijdag 13 augustus Putten 17:00 Take it Easy (NTTO)
zaterdag 14 augustus Noordscheschut 10:00 ABC
zondag 15 augustus Alphen (NB) 8:00 Big Benz (ITTC)/Brinkhof
zondag 15 augustus Deurningen 9:30 The Balance of Power
zondag 15 augustus Nieuwkuijk 10:00 Power Breaker
vrijdag 20 augustus
zaterdag 21 augustus
Meerkerk 18:00
11:00
Dinosaurus (NTTO)
vrijdag 20 augustus
zaterdag 21 augustus
Wierden 18:30
10:30
The Balance of Power
zaterdag 21 augustus Balkbrug 10:00 ABC
zaterdag 21 augustus Tonden 10:00 Mission Impossible
zondag 22 augustus Wouw 9:00 Big Benz (ITTC)
zondag 22 augustus Harfsen 11:00 ABC
zondag 22 augustus Buurse 10:00 The Balance of Power
zaterdag 28 augustus Bakel
Nederlands Kampioenschap
17:00 Dinosaurus (NTTO)
zaterdag 28 augustus ABC Finale Raalte 10:00 ABC/Down Under
zondag 29 augustus Retie (BelgiŽ) 9:00 Big Benz (ITTC)/Brinkhof
zondag 29 augustus Ossendrecht 8:30 Basrijs
zondag 29 augustus Schalkwijk 10:00 Sprokkeltje
zondag 29 augustus Tubbergen 10:00 The Balance of Power
vrijdag 3 september Doornspijk 17:30 ABC/Down Under
zaterdag 4 september Almkerk 9:00 Basrijs
zaterdag 4 september Staphorst 10:00 ABC
vrijdag 10 september
zaterdag 11 september
Sebaldeburen 18:00
10:00
Brinkhof
zondag 12 september Markelo 12:00 ABC
zondag 19 september Nederweert 8:30 Big Benz (ITTC)
zondag 26 september Zundert
Open Brabants Kamp.
8:30 Big Benz (ITTC)/Basrijs
zondag 26 september Ambt-Delden 10:00 The Balance of Power
zaterdag 9 oktober Holten 10:00 ABC
zondag 14 november Heeswijk-Dinter 9:00 Basrijs